| Gabriela000008 a întrebat:

Bună, am dat ieri o comanda de pe shein cu 14 produse, și m-am uitat pe shein si am vazut ca au facut 3 comenzi in loc de una, adică: 11 produse sunt în alta comanda, un produs este facut in alta comanda, si doua produse în alta comanda, mai pe scurt mie o sa imi vina 3 comenzi nu una, si eu cand am plasat comanda am dat comanda cu toate produsele într o comanda, si e prima data cand imi face asa, poate sa imi explice cineva de ce s-a facut asa?

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Pentru că Shein este doar platforma prin intermediul căreia comercializezi. Produsele comandate vin de la mai mulți furnizori, fiecare cu transportul său.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Stai linistit, vei primi un singur pachet ce contine pachetele de la fiecare vanzator.
Sunt eficienti, nu cheltuie ei aiurea cu transportul

| Furnicuta000 a răspuns:

Pentru ca e mai usor sa trimita fractionat decat sa le adune pe toate in aceeasi comanda ceea ce uneori e imposibil pentru ca nu se afla toate in acelasi loc. Eu am primit si un produs mic intr-un singur colet si 10 produse in alt colet, e dupa cum se nimereste