| zizo a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare de ceva vreme imi caut niste pantaloni(jeans) colorati si nu imi gasesc nicaieri,as vrea sa stiu niste site-uri unde pot gasi dar sa fie de copii-adolescenti, am aproape 14 ani! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rockăr a răspuns:

LOLlaughingrolling on the flooratunci:massimo dutti,ralph lore,tommy hilfiger,guess by marciano, berskha, C&A(barbati, logiclaughing )new yorker, H&M.

Vei gasi mai ales la NEW YORKER>Funda?

8 răspunsuri:
| Rockăr a răspuns:

Intra pe Starshiners.La categoria jeans gasesti toate modeleel.Eu am unii ciclam(fara taieturi) si unii alb-arginti(tot faraa taietauri).

| znstr a răspuns:

Niste pantaloni tip jeans poti gasi in magazinele Stradivarius, la pretul de 90 de lei. Au toate culorile: albi,negri,maro,crem, verzi, rosii, albastri, bleumarin. Nu-ti recomand sa-ti iei de pe net, pentru ca am avut experiente neplacute cu comenzile de pe net (marimile nu corespundeau iar materialele lasau de dorit). Pupici!

| znstr a răspuns (pentru znstr):

Plus ca hainele de pe starshiners, cum a zis Emma1999, mi se par foarte scumpe iar modelel le poti gasi oriunde, mult mai ieftine.

| cryss97 a răspuns:

Cauta in Bershka.

| Rockăr a răspuns (pentru znstr):

Adevaru asta elaughingsi unele sunt chiar de prost gust(gen taieturi, petice, paiete, sclipici sau flori) restul sunt draguti pentru ca sunt niste culori electrice sau clasice.marimile corespund.se gasesc si la stradivarius, new yorker, C&A, massimo dutti, guess by marciano.Dar nu stiu pentru ca nu a specificat unde sta si daca acolo sunt mall-uri.

| Rockăr a răspuns:

Bershka,stradivarius,new yorker, C&A, massimo dutti, guess by marciano.Dar nu stiu pentru ca nu a specificat unde sta si daca acolo sunt mall-uri.

Răspuns utilizator avertizat
| zizo explică:

Am uitat sa specific sunt baiat!laughing