| Stefania a întrebat:

Daca as mergela ziua cuiva si m-as imbraca cu un colant negru si o bluza lunga cu maneca scurta si sa fie turcoaz si cu negru si cu cizme de vara mov.

Si colantei negrii si bluza cam asa cum vil descriu.In spate are culoare de turcoaz si in fata negru parca ar fi un maieu peste inca un tricou in culoare de turcoaz. Se potriveste aceasta combinatie? Si cu ce fel de machiaj se potrivest adica machiajul din ce culori sa fie alcatuit, dar pe buze? Dar coafura? Dau fundita! Am ochii verzi!

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Esti tanara, esti frumoasa, imbraca-te asa cum doresti tu, chiar daca altcuiva nu-i place, cum mi-ai descris tu imbracamintea pentru petrecere este ...socanta si asa trebuie sa fie, "sa-i omori' pe toti, parul cat ai rebel, machiajul decent, nu-ti ataca fata cu prea multe farduri... ochii sa-ti ramana verzi/foarte frumosi ca si ai mei,/ iar pentru buze foloseste un ruj cat mai aproape de culoarea naturala, sunt sigura ca vei cuceri pe toata lumea.

8 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Ai uitat sa specifici cate kilograme ai, sa ne dam seama daca iti vin sau nu laughing)
Eu zic sa nu te duci in negru, doar nu te duci la pomana, du-te in ceva colorat si fara colati, o bluza, o fustita ceva ...ca d-aia esti fata, nu in jeansi, colanti sau pantaloni.

| LauraSpataru a răspuns:

Too many colours! Incearca doar negru cu turcoaz sau negru cu mov.

| Madalina_6514 a răspuns:

Colantei negri, ok.bluza e ok.cizmele mov...trebuie sa ai grija in tinuta sa nu ai 2culori aprinse. daca ai bluza intr-o nuanta foarte aprinsa neparat in picioare ceva mai sters sau vice-versa. sau daca nu.iti pui o banderola pe cap mow.iti tapezi parul putin si cu niste cercei rotunzi mari ori negri ori mow ori turcoaz. si machiaj recomand un creion si un mascara si ajunge.cred ca e cel mai natural. sau adaugam si un tus mow sau turcoaz depinde ce cercei alegi. sper sa-ti fie de ajutor si sa nu te incurc:*:*:*

| catysmile a răspuns:

Ar trebui sa iti conturezi ochii cu creion negu putin gloss transparent si prindeti o coada intamplat si mie a functionat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face oribil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bratara nu ai?!

| oxaz a răspuns:

Cam rusesc. o femeie trebuie sa fie 2 lucruri : clasica si fabuloasa!