| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ochelari de protectie la un pret avantajos? Prin protectie zic:lumina calculatorului, etc.De unde as putea lua?

3 răspunsuri:
| Anonima240 a răspuns:

Depinde din ce oras esti.

| KodrutZ a răspuns:

Ochelarii de protectie sint in general mituri. Cei mai buni fie ti-i faci la recomandarea medicului (lentile antireflex si heliomate), fie daca nu ai probleme cu dioptrii deloc, iei ceva in genul asta - http://www.safetyglassesusa.com/computer-safety-glasses.html
P.S. Crede-ma ca e mai avantajos sa iei chestii de genul asta din afara...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonima240):

Din Radauti.