| eusuntcipi a întrebat:

Astazi am vrut sa comand ceva cu cardul de pe CEL. ro, dar nu am putut deoarece imi zicea ca, cardul meu de credit nu este valid. Am incercat de cateva ori, iar dupa am renuntat. Am comandat de pe eMAG fara nicio problema, acolo nu mi-a zis ca, cardul meu nu este valid. Acum cateva minute am primit un mail de la CEL.ro in care imi zicea ca plata mea a fost alocata. Ce inseamna acest lucru? Inseamna ca plata a fost procesata si produsul e gata de livrare? Este vorba de o suma destul de mare, 1700 lei. Plata mea catre eMAG a fost procesata deja si produsul a fost predat curierului. Cred ca asta inseamna ca si cei de la CEL.ro o sa-mi livreze produsul si ca mi-au luat suma de pe card.

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Poti anula repede comanda la Cel.ro, suna la ei si spune-le problema cum ca vrei sa anulezi comanda si sa iti recuperezi bani, nu te speria, o sa ii ai inapoi doar suna la ei, si o sa iti rămână comanda de la eMAG, si da, plata a fost făcută daca ai primit acel email

| eusuntcipi explică (pentru Username272):

M-am exprimat eu gresit. De fapt scria "Comanda ta 2... a fost alocata". Asta am primit. Si nu inteleg ce inseamna.

1 răspuns: