| Gohel a întrebat:

Camera asta este buna?
Camera video sport se numeste sencor 3 cam 2000
Funda

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru uz general, la pret de sub 150 lei, este foarte buna. Cu acumulatorul din ea poate filma chiar si 2-2, 5 ore in continuu cu o incarcare (1920 x 1080 (30 fps, AVI, interlaced), cu inregistrare continua si senzor de miscare.
La pachet cu multe dispozitive de prindere, este bun atat pentru filmare in timpul miscarii (din masina, de pe bicicleta sau pusa pe casca), dar se poate folosi si pentru supravegherea unui teritoriu dat.

| Ionut_Daniel_1980 a răspuns:

Salut
Imi poti spune te rog daca se poate conecta si la telefon?

Bula
| Bula a răspuns (pentru Ionut_Daniel_1980):

Doar cu sarma ghimpata sau scotch.
Daca ar fi camera wi-fi, atunci ar fi posibil.