| DariaDrg a întrebat:

Bună ziua, am puncte de pe shein și nu știu cum sa le folosesc. Dacă puteți sa îmi spuneți super îndetaliat. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Punctele de pe Shein le poti folosi ca si credite, la urmatoarea cumparatura care o faci tot pe Shein!
Practica iti alegi produsele care iti plac, le pui in cos si cand ajungi sa platesti, folosesti intai creditele pe care el ai si platesti numai diferenta.

Din pacate, punctele de pe Shein nu sunt transmisibile altora si nici nu se pot schimba in bani, fiind doar ca un credit care il poti folosi la urmatoarea cumparatura.

Asta este o chestie de marketing, ca sa te atraga sa continui a cumpara de la ei.

| DariaDrg explică (pentru Violleta2022):

Când am plătit nu m-a lăsat sa le folosesc. Doar ceva cupon.
Am plasat o comanda, dar nu am văzut unde sa le folosesc. Doar cuponul. Am folosit cuponul și punctele mi-au rămas nefolosite.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DariaDrg):

Cere ajutorul unei prietene sa te ajute, care a mai facut cumparaturi si plati pe Shein, ca sa-ti arate direct unde sa folosesti acel credit, in contul tau.