| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua as dori si eu o bratara http://img402.imageshack.us/img402/5759/printscreen1c.jp g si nu gasesc nicaieri daca stiti unde pot sa gasesc va rog spuneti mi si mie.multumesc

4 răspunsuri:
| grosumira a răspuns:

Piata obor dar mai rar incearca in piata la rusi e si la noi nu la rusi adevaratul sens! funda big grin big grin big grin

| Ceacia a răspuns (pentru grosumira):

Aha.Dar eu sunt Din Slobozia ma duc la Bucuresti pentru o brataratongue

| dalmma a răspuns:

Eu stiu sa fac bratara aia dar nu am chestiile alea din varf tongue