| Ana_2406 a întrebat:

Care are id lu ionut cercel? eu il am p alu justin biber

20 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Si eu il am pe cel al lui Justin...plus ca vorbesc cu el pe twitter:p

| Nicoleta a răspuns:

Da.si eu il am pe al lui Obamalaughing
mi-a zis care e planul lui de iesire din criza

| Helăăău a răspuns:

Eh na draga, sa mori tu ca-l ai?! rolling on the floor

| AndutzaAndu a răspuns:

Ia dă id-ul Biberonului să-i adresez şi eu nişte vorbe de dor. Că eu am id-u lu' Ionuţ Cercel şi pe a lu' Miley Cyrusbatting eyelashes. Deci, facem schimb? laughing big grin

| Bunny a răspuns:

Da si eu pe'al lui Brad Pittoh go on rolling on the floor.

| Ana a răspuns:

Si eu il am pe al lui Michael Jackson dar nu vi-l dauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber nu are un ID in america se folosesc alte cai de comunicatie pe net nu messenger...
oricum biber ii fake...

| Lαααα a răspuns:

Eu va bat pe toti! Am idu` elodiei!=]]]]

| scully a răspuns:

Ei na? hai lasa-ma!:O
si ti-a zis ca te iubeste justin cap de...nu mai zic...don't tell anyone
eu am ID lui Hitler.winking

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Eu am id-u lui Bin Laden:X:X:X

| RainDrop a răspuns:

Ai uitat cum sa bei whiskey?
Si eu il am pe al lui.al lui...al lui.ba nu-mi vine in minte, stai sa inventez ceva acum., asa, am ID-ul lui. stai ca iarasi am uitat. a da! Am ID-ul lui Victor Ponta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am aidiu lui Elvis Presley! Si nu vil dau nici sa-mi sugeti €==3#

| dragutzuljb_9945 a răspuns:

Imi dai please id lui JB?

| DenisaDenisuk a răspuns:

JUstin Bieber foloseste facebook twitter etc... nu messenger...

| trandafir_9845 a răspuns:

Te rog damil id yuistin biber>:d

| anyska a răspuns:

Eu cred are mai multe. nici eu nu am crezut ca poate avea dar vrea sa fie si el la moda : cred ca asta e ala bun : justin_d_bieber_10

| dlk a răspuns:

Ionut.cercel79@yahoo.com

| gabytzu20111 a răspuns (pentru dlk):

Da eu il am pe alui sarkozy laughing si mi-a zis un plan cum sal bata pe boc da nu vil spun cai ziceti lu jeastin biberon

| Awesome a răspuns:

Eu am id lu Basescurolling on the floor