| molodoy a întrebat:

Care este cel mai ieftin meniu/combo de la orice restaurant fast-food mare?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel care este afisat pe panou, in ziua respectiva, putand fi opromotie diferita si evidnet au preturi diferite, de la fast-food la alt fast-food.
Inca ceva: fast-food-ul nu se serveste la restaurant, astea sunt meniuri care se servesc la cafenele, bistrouri, masini care se deplaseaza cu mancare pe strazi sau diverse locatii.