| nicolass27529 a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa ii iau mamei mele care implineste 44 de ani? intr-un buget de 50 de lei (ps: am 13 ani)

5 răspunsuri:
| LetitiaAde a răspuns:

Bună. O cutie de bomboane și o floare mica? Te încadrezi în buget. Mama ta o sa se bucure tare?

| Violleta2022 a răspuns:

Un buchet de flori si atat.

| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Ce au spus și ceilalți, flori și ciocolata. Trebuie sa găsești și ieftine pana în 50 de lei. Și mai scrie-i și o scrisoare în care ii spui cât de mult o apreciezi și iubești. Se va bucura foarte mult și o va ține amintire mulți ani de acum înainte. Eu asa făceam când eram mica și încă le are. happy

| adina5adina a răspuns:

Un buchet de florii!

| StoicAnalysis a răspuns:

Un buchet de flori sau un ghiveci, daca vrei sa tina mult timp.