| teodoragfi a întrebat:

Ce pot face sa slabesc si sa ma distrez in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Fitness, iesi cu rolele, ia cursuri de dans, practica un sport care iti place tie, etc.

| Bii26 a răspuns:

3 cuvinte am de zis: Sport&Dans modern

| Poinsettia a răspuns:

Danseaza doua ore in fiecare zi timp de o saptamana si nu manca prostii. O sa vezi o diferenta foarte clara.

| DisforDeea a răspuns:

Poti face jogging.cu niste prieteni eventual.succes!

| adutza12 a răspuns:

Practici ciclism cu prietenii, jogging, te duci la sala, dansand poti slabi, sunt foarte multe variante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sari coarda big grin

| dydo a răspuns:

Aerobit, dansuri, role, alergat pe afara cu prieteni, jogging, masaje(sa ti se faca)

| BodiKoLoR a răspuns:

De exemplu eu cand eram cam grasut in fierace zi ieseam la fotbal, la patinoar, si multe altele