| SWΔG a întrebat:

Ce sa-i cumpar prietenei mele cele mai bune? Nu am nici o idee...sadVa rog ajutati-ma rapid!big grin

Răspuns Câştigător
| Anda4Smile a răspuns:

Si eu am o BF daca vreai sa ii iei un cadou special incearca cv de genu:
-o rama in care e o poza cu voi doua
-o cutie pentru bijuterii in care sa scrii un mesaj special
-o bratara cu initiale (depinde de nume)
-un lantisor
depinde ce fel de prietena ai...happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi de neuitat.

| mayte95 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o diploma pentru cea mai buna prietena, o cana pentru cea mai buna prietena, ..sau poti sa-i cumperi ceva ii place ( o carte, o jucarie, un CD, etc )...

| Reanna a răspuns:

Un obiect care sa ii aduca aminte de zilele petrecute impreuna happy. sau o bratara de prietenie

| amykool a răspuns:

O geanta foarte frumoasa,bijuterii(cercei,colier,inel),haine,ochelari de soare,acum vine vara poti sa ii iei un clop drăguţ, un urs foarte mare, făi tu o brăţară a prieteniei, făi o floare din origami pe lângă cadou sau un cosuleţ din hârtie unde îi pui un colier, o pereche de cercei, o bratara sau un inel...Alte idei nu mai am... De fapt aş avea dacă aş sta un pic să mă gândesc happy. Baftă!

| Crucified a răspuns:

O touchscreen, ochelari de soare cu rama colorata, lantik cu inimioara rosie

| MadalinaElena5 a răspuns:

O trusa de machiaj, lac de unghi, o bratara, un colier. Sper ca ti-am fost de folos.

| amykool a răspuns (pentru Crucified):

Nu se scrie o touchscreen se scrie un touchscreen...