| 123456789qwertuiop a întrebat:

Ce sa-i iau dirigintei pe 5 ianuarie? tin sa mentionez ca tine post. deci nu-i pot lua o cutie de bomboane.ce sa-i iau?

Răspuns Câştigător
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Iti recomand sa ii iei un buchet de flori bogat.

19 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O p*&a? De cind trebuie' sa iei dirigintei ceva de 5 ianuarie? Gizas. Si dupa aia va plingeti ca vi se cere spaga peste tot.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce e asa important pe 5 ianuarie de necesita cadou?

| Gabrielhr a răspuns:

Flori, truse de machiaj, creme, un colier frumos sau cercei.

| darrio2007 a răspuns:

Sunt si bomboane de post.

| 123456789qwertuiop explică (pentru darrio2007):

Mersi si te rog sa ma iertati

| 123456789qwertuiop explică (pentru suntserios):

Ne intalnim in noul an toata lumea aduce ceva

| 123456789qwertuiop explică (pentru Gabrielhr):

Este profesoara de religie

| 123456789qwertuiop explică (pentru ItzBogdanMDFK):

Mersi dar unde gasesti flori pe frigu asta? oare gasesc cu 10 lei un buchet de flori?

| KodrutZ a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Gizas! SI DE CE? Nu e platita pentru asta? Maica-ta primeste ceva la servici de 5 ianuarie? Luati-i o icoana daca e profa de religie. Daca strimba din nas, bagati-o in cristosii ma-si!

| 123456789qwertuiop explică (pentru KodrutZ):

Doamne fereste! este doar pentru respect pe ea n-o intereseaza

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Si cumperi cadou la toata lumea pe care o vezi in noul an?

| KodrutZ a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Respect pe draq. Deci - ce se intimpla daca nu ii luati nimic? Sau daca ii luati o icoana. A, e profa de religie da' nu o intereseaza subiectul? Nu m-ar mira. Ar trebui ea sa va aduca cadouri si sa isi ceara scuze la fiecare ora pentru nesimtirea nemernicilor securisti de la bor care sug bani ca lipitorile in timp ce invatamintul si sanatatea sint cum sint.

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Du-te la SuperMarket daca nu gasesti in piata. Bine ar fi sa fie o florarie in drum spre scoala. Funda?

| baru a răspuns:

Un tablou micut...La multi ani!

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

Nu breh, cumpara doar la nomenclaturistii nenorociti ca asta.

| 123456789qwertuiop explică (pentru suntserios):

La profesori asa trebuie

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Cum adica asa trebuie? va obliga sa cumparati cadouri sau asa ii pupati voi in c.ur?

nu are nevoie de nimic mai ales ca e profa de religie.astia nu ar trebui sa fie cu piosenia si modestia in loc de bunuri materiale?

| 123456789qwertuiop explică (pentru suntserios):

Nu dar ne este draga asa e clasa mea

| BiuL a răspuns:

Nu trebuie sa ii duci cadou numa asa lol daca vrei neaparat ia un buchet de flori