| andragrigoras2000 a întrebat:

Ce va doriti de craciun? eu ce imi doresc acum, aproape de el?:d la a doua intrebare e un singur raspuns. datil pe cel corect, apoi mai argumentati voi si cu altceva daca doriti.big grin

Răspuns Câştigător
| crys23 a răspuns:

Haine
laughing

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Scrie in romana ca sa intelegem sau in engleza big grin

| crys23 a răspuns:

Cred ca vrea sa zica-Ce va doriti de craciun? Puteti ghici ce imi doresc eu, s-au sa dati un raspuns apropiat?

| andragrigoras2000 explică (pentru crys23):

V-am intrebat ce va doriti de craciun si daca puteti ghici ce imi doresc eu.privind intrebarea,e un singur raspuns,dar voi puteti sa mai spuneti ce credeti ca mi-as dori, gen:haine, etc.