| dtgkjdht a întrebat:

Cum pot sa-mi fac parul ceva de genul asta http://www.google.md/......tp?/imgres d au funda

Răspuns Câştigător
| Sindy02Marty a răspuns:

Iti trebuie bigudiuri un spray de par pentru a tine parul nemiscat, si experienta! Daca vrei, poti sa te duci la salon sau o prietena sau o ruda, si acea persoana te v-a indruma spre drumul el bun! Succes! Pa! P.S; Esti foarte frumoasa!

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Ca sa iti faci parul asa ai nevoie fie de bigudiuri small fie mergi la salon si iti faci parul permanent.

| dtgkjdht explică (pentru Sindy02Marty):

Mersi de compliment

| Sindy02Marty a răspuns (pentru dtgkjdht):

Cu placere. Sper ca te voi mai ajuta.