| DeniZu a întrebat:

De unde pot sa iau caciuli stil prezervativ? In Bucuresti m-ar interesa...am cautat mai peste tot si nu am gasit...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castani

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! cumperi un prezervativ mare de 35-40 cm si iti extinzi prezervativu pe caciula simplu! laughing (Glumeam).

| Goguletzu a răspuns:

Ciudat in zona mea folosim expresia caciula la prezervativlaughing si tu vrei o caciula prezervativlaughing goodbig grin

vezi prin malluri daca nu la chinezi de obicei acolo se gasescbig grin

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Sex shop?

| cobra207 a răspuns:

Ce urat spus straight face. Oricum incearca magazinele gen pepe jeans, Lee, Levi's, Diesel si in mall la militari in acel Fashion House cred ca au

| ElizzaTPU a răspuns:

Tare :))) iti las un link cu caciuli, dar nu stiu daca sunt "stil prezervativ" cum iti doresti tu: http://www.fiora.ro/caciuli.html :))))

| DeniZu explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ar merge laughing

| DeniZu explică (pentru Goguletzu):

Mersiii pentru raspuns laughing

| DeniZu explică (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Nu cred ca are laughing nu tine de sex sau alte chestii din categoria aia

| DeniZu explică (pentru cobra207):

O sa incerc big grin

| DeniZu explică (pentru ElizzaTPU):

Multumeeesc, chiar o sa ma uit laughing

| RuXxu a răspuns:

Ai incercat in idm? big grin

| DeniZu explică (pentru RuXxu):

Nu, dar o sa trec si pe acolo tongue

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! De la un sex shop livrare easybox. Iti pot recomanda eu un site foarte bun https://kupoane.ro/store/erotic24/. Acest magazin ofera livrare discreta dar si o multime de reduceri.