| DanielCross a întrebat:

FUNDA! FUNDA! FUNDA! acum ca v-am atras atentia va rog sa-mi spuneti unde pot gasi si eu sapca din aceea cu cozorocul drept stil NYsau altceva prin Craiova... urgent primul raspuns bun primeste funda..multumesc anticipat va rog urgent.happyscuzati categoria dar este cea mai acesata
PS.Cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| antoniab15 a răspuns:

La mall. Sincer eu am cumparat mai demult sapca asa pe negru dar nu era dintr-un magazin sofisticat, ci era din unul micut. Iar daca nu ti neaparat sa cumperi cu emblema ny poti sa te orientezi pe multele cozoroace din magazinele cum ar fi h&m, new yorker, kenvelo se bazeaza pe acelasi stil big grin bafta sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| DanielCross explică:

Si de le mall...ti-ai cumparat? tu?
.P.S.:Cat costa?

| DanielCross explică:

Si ai idee de unde pot lua sigur? adica daca se mai gasesc
?:*

| antoniab15 a răspuns (pentru DanielCross):

Poi nu prea stiu cat cost dar la kenvelo costa undeva de la 40 lei in sus (cozoroc)fara incriptie, eu mi-am cumparat sapca de la un magazin nu-i stiu numele scuzesad si am dat vreo 40-45 de lei pe ea cred.Sigur nu stiu dar ti-am zis unde poti cauta ceva asemanator. Sper ca ti-am fost de folos, bafta la cumparaturi:*:*!