| ABCDEFGHIJKLM a întrebat:

Hei, as vrea si eu un telefon gen smartphone dar mai ieftin, adica sa nu fie exagerat de mult. Ce imi recomandati? P.S. sa fie cu touchscreen sau tastatura qwerty.

9 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Poti sa iti iei un LG cu touchscreen ..in general LG fac telefoane destul de bune la pret mic, dar vezi in magazin ce au sau depinde. vrei sa iei de pe okazii?

| ABCDEFGHIJKLM explică (pentru DimLight):

Nu neaparat de pe okazii. Pot lua si din magazin dar vreau mai intai sa vad niste modele.

| DimLight a răspuns:

Pai modele iti recomand sa te duci la magazine ca mai au si oferte locale sau sa intri pe siturile firmelor, nu iti recoman sa iti iei orice touchscreen de la oricine, unele se misca oribil si e posibil sa iti cam iei teapa daca te risti; eu mi-as lua un HTC cha cha dar acum am deja o rabla de tel de care m-am atasat si cum nu stau pe net mobile e destul laughing

| ABCDEFGHIJKLM explică (pentru DimLight):

Ce parere ai de Allview P1?

| DimLight a răspuns (pentru ABCDEFGHIJKLM):

Nu stiu, daca mi-as lua un touch screen ti-am zis intai l-as testa am incercat in magazine diferite smartfonuri si tablete si am ajuns la concluzia ca iti poti lua teapa imensa daca nu il testezi sau nu stii bine inainte ce cumperi pentru ca sunt diferente imense la unele marci de tel la senzitivitatea tocuscreenului si presupun ca nu vrei sa iti iei touchscreen ca sa faci bataturi la degete laughing

| tony00best a răspuns:

Iti recomand LG optimus one, black, orice HTC, orice Samsung modele noi

| adrew a răspuns:

Huawei

| adrew a răspuns (pentru adrew):

Eu am u8500

| Macabre a răspuns:

Eu am un Samsung GT-S3350, si mie mi se pare chiar foarte bun, parerea mea. http://vandtelefon.com/pictures/2011/12/16/samsung-gt-s3350_177470.jpg.Acum e alegerea ta.