| iuliana13HA a întrebat:

Hei. Stie cineva unde gasesc brelocurile acelea cu nume?(Bucuresti)

10 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

La un magazin de personalizari de preferat happy e cel mai rapid mod!
Distractie placuta

| robytzu96 a răspuns:

Pai incearca in Real la acele casute micii cum intrii in Real sunt casutele alea rotunde si akol'! acum nu stiu depinde si de magazin dar eu asa stiu! sper ca ti-am fost de foloswinking

| iuliana13HA explică (pentru robytzu96):

In care real ai vazut? ca sunt multe.

| iuliana13HA explică (pentru robytzu96):

In care real? ca-s multe

| robytzu96 a răspuns:

Pai cam in toate Real-urile sunt!

| IndiferentXD a răspuns:

Sunt in
Carrefour (Orhideea, Militari)!
mall cotroceni ->personalizate, faci comanda!
Sir happy!

| YoanaAurora a răspuns:

In real sau kaufland

| iuliana13HA explică (pentru IndiferentXD):

Eu ma refer la unele din cauciuc cu un animal si jos scria numele. din ala caut

| IndiferentXD a răspuns (pentru iuliana13HA):

Te duci la un butic in magazinele astea si vezi ce au, daca iti plac!
in mod normal ar trebui sa aiba si din cauciuc, nu doar fier!