| kresycenzia a întrebat:

Hey, este cineva interesat sa cumpere niste conturi de Webkinz? Le dau la preturi foarte foarte bune si promit ca sunt sigure si cu bani pe ele. Deci, pentru cei interesati, sa scrie aici ca doresc sa cumpere si apoi le trimit mesaj pe privat cu ID-ul meu de messenger la care sa ma caute pentru mult mai multe detalii. Aveti cuvantul meu ca sunt conturi sigure si la un pret mult mai mic decat cel normal. Am si conturi cu animalute Webkinz care au fost retrase. Si sa stiti ca au termenul de valabilitate foarte mare. Apoi, jur ca nu mai intru pe el cat traiesc. Eu am 13 ani si nu ma mai joc pe Webkinz pentru ca sunt prea mare. Asadar, cei interesati stiu ce trebuie sa faca. Dau funda celui care cumpara primul!

11 răspunsuri:
| Twilight_4065 a răspuns:

Ce animale webkinz ai? Cat costa?

| kresycenzia explică:

Pai am o gramada de conturi care nu imi mai trebuie, pe care am mai multe sau mai putine animalute. De exemplu: zebra, pudel roz, urs panda, etc. Trimit ID-ul de messenger doar pe privat. Pretul putem sa il stabilim impreuna si este in functie de cate animalute sunt pe cont si cati kinzcash are. Daca mai sunt persoane interesate, astept respunsuri!

| Alice1122 a răspuns:

Da in ce oras locuiesti?

| kresycenzia explică:

Sunt din Buzau. Stii, nu prea conteaza orasul, pana la urma sunt doar conturi. Daca va referiti la cum se face plata, raspunsul este chiar simplu: prin posta. Sa imi spuneti daca doriti sa va dau adresa mea de messenger, pentru ca putem vorbi si poate aranjam ceva. Am si animale retrase pe unele conturi, dar nu va spun ce sunt decat pe messenger. Deci, daca va intereseaza nu trebuie dacat sa imi spuneti.

| tudor_2054 a răspuns:

We pana acum cautai animalute webkinz acum vinzi

| tudor_2054 a răspuns:

We pana acum cautai animalute acum vinzi

| kresycenzia explică:

Deci uite care-i chestia. Aceste conturi despre care spuneam mai devreme sunt niste conturi de la care nu am si plusurile. De aceea eu consider ca nu mai am ce face cu ele. Stiu, am mai pus o intrebare in care am spus ca vreau sa cumpar animalute Webkinz, dar acelea vreau sa le cumpar pentru ca vreau sa le adaug contului pe care il impart cu sora mea si pe care nu vreau sa pun decat animalute Webkinz de la care am si plusul. Oricum, acesta este contul pe care niciodata nu il voi vinde.

| dumitrita25 a răspuns:

Eu sunt interesat id melnic.vero dar eu nu dau numai 5 lei

| zizotan a răspuns (pentru kresycenzia):

Imi dai messul tau ca vreau animale cu cod si iti ofer doar pana la 20 lei pentru 2 animale!

| pynck a răspuns:

Sunt interesata