| Tudy000 a întrebat:

Imi recomanda cineva magazine online romanesti unde sa gasesc niste Hoodie-uri faine de calitate cu sau fara imprimeu?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Bine ai venit pe internet! Pentru prima oară aici?

Altă explicație nu găsesc pentru care un om nu ar fi în stare să găsească magazine online de țoale în anul 2024.

FashionDays, AboutYou, Zalando, Answear, Emag, Modivo, etc, etc, etc... Niciunul dintre astea nu-ți spune nimic?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iote, romanesti

https://hoodigans.club/

| Yurisa a răspuns (pentru suntserios):

400 de lei o cârpă?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Yurisa):

E ok, nu e nevoie sa cumperi si nici nu era pentru tine link ul.