| ciupyx a întrebat:

Lucrez la site-ul asta http://www.stilul-tau.com/ si as vrea sa stiu ce va place/ ce nu va place.

Vreau ca cei care ajung pe site sa aiba o experienta cat mai placuta :)

Răspuns Câştigător
| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Dupa mine nu ar trebui sa adaug nimic si nici sa iei! Este perfect chiar imi vine sa cumpar niste haine de acolo...Chiar sunt frumoase!

2 răspunsuri:
| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Este tare!

| ciupyx explică (pentru ÄnCüTzZäCöÖLL):

Mersi! ce ti-ar placea sa fie in plus, sau in minus? inca e la inceput si vreau sa-l inbunatatesc happy