| deluxnokia a întrebat:

Salut, am asa o problema: vreau sa imbrac o camasa blue inchis cu cravata galbena adusa din Venetia pe care e desenata niste corabii si are nuante de blue, cu un sacou tipul asta http://aukro.lg.ua/......5669.html, dar nu stiu ce culoare la blugi sa-mi iau si ce incaltaminte(culoare, tip...). Rog mult sa ma ajutati cei care pricep in chestii de astea. MC mult.

2 răspunsuri:
| Ilusi00n a răspuns:

laughingExtraordinar...cravata adusa din Venetia laughing)))Poi nu stiu...i-ati niste blugi culoarea dark blue din Roma si tenesi negrii made in China laughing)))

| deluxnokia explică (pentru Ilusi00n):

Mc de idee dar asi dori mai multa seriozitate, mc de intelegere