| nicolass27529 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare,daca trimit ceva pe vinted si cumpăratorul vrea retur, cine plateste returul? cate costa costa returul din polonia/Romania etc sau daca costa, dau funda

2 răspunsuri:
| SSDeu a răspuns:

Cauta pe vinted ce firme de curierat foloseste.
dupa, cauta tot pe internet termenii si conditiile, aici cel mai bine folosesti AI ul ca sa vezi termenii si conditiile pentru retur.
si cred ca tot acolo vezi cine plateste returul, dar cel mai probabil il plateste consumatorul.