| and0ra a întrebat:

Salut! Cineva de aici care folosește aplicația Vinted și poate să mă ajute puțin? happy Am pus ceva timp o pereche de pantaloni la vânzare și mi-au făcut ofertă 2 tipe. I-am acceptat la una dintre ele și practic acum ar trebui să aștept să-mi dea banii. Problema e că deja au trecut vreo 5 zile, și nu e ca și cum nu s-a mai logat în cont de atunci, pentru că se vede. Și nu mai pot acum să îmi retrag "acceptul". Pot să îi accept celeilalte tipe? Gen, i se anulează mă gândesc tipei care nu îmi mai răspunde, nu?

9 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai trimis marfa?

| LadyOtis a răspuns:

Nu, pe Vinted doar dupa ce verifica coletul, vei primi banii, nu inainte
Tu ar fi trebuit sa ii pui ei pachetul deja

| and0ra explică (pentru LadyOtis):

Nu pot să pun pachetul până nu plătește pe Vinted, asta e problema. Că mie îmi dă eticheta pentru pachet doar după ce ea asigură banii, iar eu îi primesc după ce ea primește comanda.

| and0ra explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Nu. Nu pot să o trimit până nu primesc eticheta pentru pachet în cont, și aia o primesc doar dacă ea plătește comanda (bani care vor ajunge la mine abia după ce primește ea marfa)

| LadyOtis a răspuns (pentru and0ra):

Eu nu stau in Romania si la mine primesc imediat eticheta dupa ce a selectat ca va cumpara.
Ia legatura cu ea

| and0ra explică (pentru LadyOtis):

Cred că e pentru faptul că mi-a făcut o ofertă, nu a selectat produsul așa cum l-am pus. Gen eu l-am vândut cu un preț, ea a vrut altul, am acceptat și acum îmi scrie în conversație că am acceptat oferta și "Se așteaptă plata".

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Mai cauta prin meniu, prin setari. Cred ca ti-a scapat un detaliu

| and0ra explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Nu mi-a scăpat nimic crying am mai trimis comenzi pe Vinted, nu aia e problema, știu cum funcționează procedeul. Eu vreau să știu dacă pot să îi accept celeilalte tipe oferta, gen dacă i se anuleze tipei care nu îmi mai răspunde, ca să nu mă trezesc apoi că îmi plătesc ambele același produs.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru and0ra):

Contacteaza-i