| CatalinPTM a întrebat:

Maine e deschis la Altex? De Boboteaza? Daca da, imi ziceti si mie programul? Vreau sa-mi cumpar un telefon.D ar la magazinele Orange? E deschis oare maine de Boboteaza?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate au program normal.Nu sunt declarate zile nelucratoare.Asa ceva nu se face tinand cont de sarbatorile religioase.

| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

La altex ee deschis la Orange nu si e declarata zi nelucratoare la altex dde la 12 pana la 8 seara

funda?

| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns (pentru Causanu_Elena-Ramona_1981):

Apropo,eu lucrez la altex si stiu

| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Mai bine stai acasa si comanzi de pe net