| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva de ce atunci cand tragi dintr-un Goldfield (tigari mai ieftine de la lidl cu 14 lei) nu simt nimic fata de cum simt atunci cand fumez alte marci cum ar fi Dunhill sau Pall Mall? Care este explicatia? Fara mesaje anti-tutun fiindca le ocolesc. Multumesc.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Renunta la fumat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce anume simti cand tragi din tigarile alea "bune"?

| McGregor788 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai pur si simplu simti ca tragi ceva din ele nu stiu cum sa explic. La astea mai "ieftine" nici "pofta" dr fumat nu ti-o alunga. Am terminat un Goldfield Gold in cateva ore))