| Seth15 a întrebat:

Salut, stiti de unde se imbraca concurentii de la xfactor? as vrea sa imi cumpar pantaloni ca ai lui cocoon kills (ion mardare)trupa 69, si nu stiu unde pot sa gasesc.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Sunt colectii de moda.se fac unicat.cum ar fi la xfactor.pentru reclama.la sfersitulemisiunii, spun, sau scrie ce case de moda au participat.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Iti inchipui ca sunt facuti de case de moda la comanda.nu ai cum sa-i gasesti.

| express11 a răspuns:

Sau colectii de moda.isi fac reclama.

| Seth15 explică (pentru express11):

Ce reclama isi fac daca nu se pot cumpara? reclama pentru ce?