| Desh a întrebat:

Salut TPU! Am comandat un pachet de pe EnBook și curierul nu a reușit să îl livreze și trebuie să îl ridic personal de la o locație Cargus SHIP&GO.Asta se întâmplă des?

4 răspunsuri:
| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Eu la câte comenzi am primit de la ei, știu ca nu se întâmplă des. Sunt cei mai buni Cargus, în opinia mea.

| gabicoo a răspuns:

"Nu a reușit să-l livreze"? Din cauza ta? Sau nu a avut el chef să-l mai aducă?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Trebuie sa te sune. Te-a sunat?

| tonyc7 a răspuns:

E ceva normal sa il ridici si de la locatie. O singura data am fost si am vazut ceva coada de oameni asteptand sa-si ridice coletele.