| 6565787 a întrebat:

Doresc sa-i iau un cadou de ziua de nastere a sorei mele mai mare. Mentionez ca are 24 de ani. Ce cadou as putea sa-i iau?

7 răspunsuri:
| alexandra2000ale a răspuns:

Sa cumperi o rama si sa pui o poza cu tine si cu ea, o felicitare, niste flori, un cufar mai mic in care sa ii pui o pereche de cercei sau un lantisor, o bratara facuta de tine din goblen sau cumparata... sper sa te ajute si succes.

Funda?

| eDyTutza123 a răspuns:

Cred ca ai putea sa ii faci ceva chiar tu. Nu stiu ce pentru ca nu stiu ce gusturi are dar cred ca daca i-ai da o felicitare ar fi foarte frumos.

| 6565787 explică (pentru alexandra2000ale):

Nu am mentionat in intrebare ca bugetul meu este 60 de lei.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Eu consider ca cel mai frumos cadou ar fi o imbratisare calda, un zambet larg si o felicitare realizata de tine, din inma!
La multi ani! happy

| strudel678 a răspuns:

Poti sa intri pe http://Falit.net si sa te uiti pe acolo, sunt tot felul de idei bune

| printesa00 a răspuns:

Un buchet de trandafiri