| DavidAntonio a întrebat:

Duminca 19 ianuarie, mi-am dat comanda de adidasi de pe site-ul sportvision. Luni primesc mesaj ca l-au pus la curier si marti trebuia sa ajunga, dar nu au ajuns. M-am uitat si la statusul coletului pe site-ul celor de cargus dar imi zice "Pentru acest AWB, tracking-ul coletelor nu este disponibil.". Ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Ioana_9918 a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la sportvision si spune-le ca produsul nu a ajuns la tine.
Pe site-ul lor au atat un formular, cat si numar de telefon si adresa de email:
https://www.sportvision.ro/contact

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce se întîmplă doctore

| DavidAntonio explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu iti zic sa ștergi acest raspuns

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DavidAntonio):

Dar cine esti tu?