| Desh a întrebat:

Salut TPU! Îmi poate spune cineva un site bun de comandat cărți în engleză? Am comandat de pe Elefant și nici acum nu le-am primit.

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Intra in contul Elefant -> Comenzile mele si vezi in ce stadiu se afla comanda ta.
Daca sunt in limbi straine, sunt aduse din strainatate, de asta dureaza mai mult.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Comanzi de pe amazon, eBook.
Carti fizice in limba engleza sunt in general mai scumpe aici in Romania.
Poti cauta la anticariate. De ex "Targul cartii", dar sunt si altele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG?

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu am avut experiente ok cu elefant.Ai luat legatura cu ei? Cand ai dat comanda si cand este/era termenul de livrare?