| Xtreamber a întrebat:

Salut TPU
Puteți să-mi recomandați și mie site-uri de cumpărături online (îmbrăcăminte, încălțăminte etc.).As prefera sa fie site românesc și sa pot plăti la curier
Mulțumesc

8 răspunsuri:
| Georgiana15c a răspuns:

Buna,eu mi am descarcat H&M pe telefon, eu imi dau comanda mai mereu si sunt mulțumită de îmbrăcăminte si încălțăminte

| Mayar a răspuns:

Epantof, de la forma Lasocki are incaltaminte mai scumpisoara, dar de foarte buna calitate. Mi-am luat niste sandalede acolo cu 120 de lei si m-au tinut muhuhult si bine! Si arata excelent! Mai am si ceva cizme imblanite de iarna ce sunt super(200 de lei) M-am saturat sa iau incaltaminte mai ieftina, dar de proasta calitate: ma doare talpa, ma dor picioarele, ma jeneaza, se uzeaza repede, capata in scurt timp un aspect urat, pe cand astea mai scumpe isi merita banii pentru ca țin mai mult timp, te simti confortabil in ei si au un aspect ca lumea.

| Xtreamber explică (pentru Mayar):

Mulțumesc
Cu toate ca sunt băiat dar mulțumesc

| frunzarescu a răspuns:

Gasesti pe mai multe siteuri, dar cu multe nu sunt serioase, in special cand este vorba de retururi.
Iti recomand aici https://bit.ly/2Q69X1K Aici returul este gratuit si poti alege din nemumarate modele.

| Mayar a răspuns (pentru Xtreamber):

big grin Pai cred ca au si incaltaminte pentru barbati. Arunca o privirewinking

| Ruxi942 a răspuns:

Http://mallcopii.ro/ gasesti articole pentru copii, haine copii, jucarii copii cu plata la livrare.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune