| Bordinc_Razvytzu_1995 a întrebat:

Spuneti-mi 3 site-uri de husky pui transport gratuit pretul sa varieze intre: 100ron si 300ron si va dau funda.

3 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

Intre 100 si 300 ron nu prea sunt, gasesti la 500 max sau 400, 450;) http://www.tocmai.ro/......43278.html

| Bordinc_Razvytzu_1995 explică (pentru DanielaFD):

Nu e adevarat un prieten de al meu are fix cum am descris eu! Nu iti dau funda!

| Koalamrr a răspuns:

Auzi la ea ca eu prieten de al ei are exact cum a descris...
Mă scuzi dar în cazul ăsta are o corcitura...eu am un husky și l am luat cu 700 Ron și e rasa pura
dacă vrei o javra caută pe strada și o sa găsești pe gratis