| Jager a întrebat:

Spuneti-mi un magazin online de incredere de unde sa mi achizitionez telefonul Samsung Galaxy S5 G901F LTE la cel mai bun pret.

4 răspunsuri:
| dageve a răspuns:

In eMag si MarketOnline am cea mai mare incredere. Mai poti incerca si in versiunile online ale magazinelor Altex, MediaGalaxy, Domo, Flanco etc. Asa poti si compara preturile big grin

| Jager explică (pentru dageve):

Problema este ca acest model nu se gaseste le eMag. am gasit pe telefonultau.ro e ok site ul asta? adica sper ca nu vinde fake-uri

| laury24 a răspuns:

Emag,Altex,Flanco,Cel; etc

| dageve a răspuns (pentru Jager):

Cred ca e ok. Nu am comandat de la ei, dar stiu ca atunci cand mi-am luat eu un Lumia 520 si ma documentam pe net, am vazut un review foarte detaliat de la ei, par profi.