| CyberDune28 a întrebat:

Tenisii de iarna (ridicati ca la bascheti) se pot purta si la 31 de ani?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. E lege, până la 29.

| dusmanul86 a răspuns:

Conteaza sa iti placa tie. Indiferent ce ai sa porti mereu o sa gasesti pe careva care sa zica ca nu ii place.

| johnnny123 a răspuns:

Numai cu autorizație specială de la Casa de Pensii.

| ReddY25 a răspuns:

Porți ce vrei, când vrei, cât vrei și unde vrei big grin

| Mindfulness a răspuns:

Porți ce vrei tu, și la 40 poți să porți nu e nici o problema. Oricum gura lumii știi că nu o astupa nimeni, fa mereu ce simți fara a-ți pasa de părerea unora.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sigur,de ce nu!

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Normal. Sunt persoane care la 20 de ani arata ca la 50 si altele care la 30 arata ca la 18.Nu este nimic gresit daca stii cum sa combini vestimentatia

| shyde a răspuns:

Si la 30 si la 70 si cand vrei tu

| ioana748 a răspuns:

Liber la tenisi, la orice varsta.