| DeliaSteffy a întrebat:

Unde pot gasi ochelari fara lentile? In galati ` Cam asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0, i:67&tx=164&ty=69&biw=1280&bih=849

4 răspunsuri:
| moniquennc a răspuns:

Ai incercat in Winmarkt(Modern)?

| DeliaSteffy explică (pentru moniquennc):

Si mai precis unde este?

| DeliaSteffy explică (pentru moniquennc):

Sh mai precis unde este?

| Infinity098 a răspuns:

Din acestia poti gasi cu lentile transparente big grin In Galati, pe starda siderugistilor la magazinul 3800 avea thinking Dar gasesti si la depozit, Real... Orice boutiqe care contine si ochelari de soare... big grin Sper ca te-am ajutat, indiferent ca am raspuns acum laughing)) Funda happy Intentia conteaza laughing