| AlinaAlina001 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Caut in disperare un parfum, este de copii.Malizia bon bons (cherry up) daca cautati cum arata pe net il stiti sigur! De cateva zile tot il caut pe internet dar fara nici un rezultat.Eu sunt din Focsani daca are cineva idee de vreun magazin unde il pot gasi sau un site. Funda

Răspuns Câştigător
| ellutza a răspuns:

Are si fetita mea, e super. Se gaseste in Italia sigur, daca ai pe cineva acolo sa iti faca rost

5 răspunsuri:
| danaclara23 a răspuns:

Daca pe net nu il gasesti atuncea nu stiu dar cauta si pe la farmacie fiiindca eu am gasit de multe ori cea ce cautamm sau pe la mall sa intri si sa vezi daca nu gasesti atuncea nustiuu te descurci.

| AlinaAlina001 explică (pentru ellutza):

Asta ramane singura solutie, multumesc frumos.Asa este imi place tare, chiar daca este de copii are un miros atat de dulce, il ador!

| AlinaAlina001 explică (pentru ellutza):

L-am gasit apropo, in Paco!

| ellutza a răspuns:

Super, ma bucur pentru tine. La ce pret ai gasit?

| AlinaAlina001 explică (pentru ellutza):

Am dat foarte putin.12 lei cam asa big grin