| andreea8pogner a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, vine ziua prietenului si nu stiu ce sa-i mai fac cadou, va rog sa ma ajutati sa-mi dati idee ce sa-i cumpar, si sa stiti ca face 39. deci ce asi putea sai cumpar? si nu conteaza cat costa. va multumesc, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Un ceas mai de calitate, o camasa, o cravata sau chiar si un parfum, ceva care sa tine minte ca e de la tine cand il poarta. De ex, de fiecare data cand se va uita la ceas se va gandi la tine. Frumos nu?happy

4 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Vine si ziua prietenului meu si o sa -i iau o camasa(el s-a imbracat toata viata sport, si de cand i-am luat eu o camasa luna trecuta, s-a indragostit de ea), niste pantofi sport care ii plac mult si o sa-i fac un album cu pozele noastrehappy. ai putea sa-i iei si tu o camasa, un ceas, un parfum, un lant daca poartabig grin

| greenish a răspuns:

Un parfum, o bratara ceva, lantisor, daca e fumator o scrumiera si o brigheta faina, o carte daca este interesat de asa ceva.sau mai bine, poti sa-l tragi de limba, poate afli ceva.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou Catalin Botezatu din noua colectie vara 2010! Sunt convinsa ca apreciaza lucrurile de calitate! In plus, nici nu sunt scumpe, preturi de la 39 ron! http://shops-and-the-city.ro/magazin-barbati/catalin-botezatu-store/

| romel a răspuns:

Draga cumpaara-i si tu o camasa ceva parfum superb si de ce ceva o floare si mai mult de atatia dincolo de cadou esti tu cadoul lui ofrindu-i iubire si respect asa nu uita sai spui ca este un har si o biencuvintare ca el are o pretena adica pe tine totul este si vine din mina domnului iisus asa ca degeaba el nu a murit pe cruce la golgota ca tu si el sa fii in cer asa ca asta e cea mai mare binecuvitnare ca te are ca pretena asa ca curaj si ai grija de tine si domnul sa te binecuvinteze surioara happy