| NOinformation a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se numeste cea mai ieftina camera video HD happy Va roog^^ funda big grin Sper k e buna categoria whistling

Răspuns Câştigător
| adiTzaa19 a răspuns:

Buna! Eu am camera Samsung HD U10, e cea mai ieftina! 300-350 cam asa... eu am luat-o cu 300 de la altex, si sunt foarte multumit!
Cauta si pe youtube "Samsung HD U10 Cam Test" si acolo vezy cum filmeaza! Camera asta are HD1080, HD720... funda? plsss

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim http://www.emag.ro/......US115HSKIT

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Asta e cel mai ieftin e doar 220 de lei http://www.okazii.ro/catalog/58270000/aparat-foto-kodak-easyshare-z650.html camera care ti-a recomandat-o grabyelle de de 600 de lei!

| adiTzaa19 a răspuns:

@Skittles007 - Ala e aparat foto mai omule! Intrebarea e cea mai ieftina camera video HD DE FILMAT! PS: Samsung U10 camera video, face si poze super! ti-o recomand pentru ca sunt ff multumit de ea!winking

| Cosminovici18 a răspuns (pentru adiTzaa19):

Scuze n-am fost atent am crezut ca vrea aparat foto laughing

| NOinformation explică (pentru adiTzaa19):

Este hd?

| adiTzaa19 a răspuns (pentru NOinformation):

Da

| adiTzaa19 a răspuns:

Am tacut, am scris, nu am primit funda...