| oceanoflove a întrebat:

A încercat cineva sa plătească o opțiune pe tinder sa găsești pe cineva cu aceleași preferinte? Sau nu face nimic iti ia banii?

Va rog no hate sau misto.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai tinder iti ia banii ca abonament doar ca-ti da acces la platforma lor, cu baza de date si toti membrii unde tu esti acela care-ti si selectezi ce persoana iti place si tu singur contactezi persoana respectiva, vorbesti cu ea si daca accepta va intalaniti samd.

| ABrmA a răspuns:

Mi se pare o prostie mai bine ieși pe undeva și vei găsi pereche nu pe aplicații