| tonyc7 a întrebat:

Ce parere aveti de site-urile de dating? Sunt cu adevarat serioase in a face posibila dragostea dintre oameni singuri aflati in orase/tari diferite? Sau si acolo conteaza doar barbatii bogati si femeile botoxate?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe site-urile serioase de dating trebuie sa platesti.
Nici contra cost nu e sigur ca, cine se inscrie, are pozele si caracteristicile proprii.
Doar daca intrii in contact prin video-telefonie, atunci poti vedea ceva (macar sa vezi "pe viu" candidatii).
Poesti sunt multe, eroi sunt putini.

| shyde a răspuns:

Sunt cel mai bun lucru care mi s-a intamplat vreodata.

| MountainRiver a răspuns:

Mai mult chiar. happy
Și acolo nu e nimic serios. De cele mai multe ori întâlnești doar oamenii care fac mișto pe seama "dragostei". happy Sau care dacă aud că ești virgin/virgină devin obsedați de tine și te hărțuiesc. Dar nici măcar nu te hărțuiesc că ar dori ceva cu tine serios ci doar să te... Așa că, nu știu ce să-ți spun, dar eu una nu ți-aș recomanda acele site-uri. straight face

| RAY a răspuns:

Ce legătură are au site uriile cu indivizi de acolo? Site ul are cum să știe comportamentul unui utilizator,sunt și site urii scam, de asta e bine sa verifici daca sunt reale, sentimente, badoo, Tinder sunt reale

| FreddieM a răspuns:

Nu am avut vreodată nevoie, dar pot fi ok. Uneori poți găsi și fata/băiatul potrivit acolo. Am colegi care au iubite/partenere găsite pe Tinder. Dacă alții nu au fost compatibili, măcar au rămas cu o,, aventura'' în plus în palmares.
Cheers