| ItachiUchiha69 a întrebat:

Salut!
Și-a mai comandat cineva telefonul TANk 3 pro după site-ul asta? https://www.8849-official.com/......ell-phones st&fbclid=IwZXh0bgNhZW0BMAABHSDieivJrb26k-yqynWMLm4rS_Em mkgKfgWOANfq1676lnssftu2fkV1Yg_aem_maBAkzPoHKNSQnrLf1ZQt w&sfnsn=wa
Daca da, a reușit să facă retur cineva?
Că eu am dat mi-a venit azi comanda și în loc de telefon, mi-a venit o baterie externa.
Le-am dat email, acum aștept să văd ce pot face mai departe.
Că număr de telefon nu au.
Daca a reușit cineva sa îsi recupereze banii ori sa își primească telefonul, cum a reușit?

2 răspunsuri:
| RobertRobeaska a răspuns:

Sa nu faci greseala asta...

| ItachiUchiha69 explică (pentru RobertRobeaska):

Prea târziu pentru asta, deja am făcut-o?
Le-am dat email -uri și degeaba.
Aștept de luni încolo sa vad daca am vreo șansă.
Daca nu, mă fac că nu am avut banii aia și cam asta e tot ce mai pot face...