| Ashb a întrebat:

Salut mi-a fost spart contul de Facebook dacă ma poate ajuta cineva sa îl recuperez sau sa îl șterg sa nu mai deranjeze toți prietenii.
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Di pacate, nimeni nu te poate ajuta sa-ti recuperezi contul, fiindca nimeni de pe acest forum nu lucreaza la Administratia companiei americane faceBook!

| Batmanel a răspuns:

Trimite mailuri la suportul Facebook cu toate actele ce ti le cer, poza buletin sau pasaport pentru dovada ca tu esti proprietarul.
Daca cine ti l-a spart si face prostii, furt de identitate, depune plangere si la politie.
Cazurile de genul pot dura de la saptamani la luni pentru solutionare.

| Cipi1212 a răspuns:

Trebuia să ai parolă puternică.