| RayKzor51 a întrebat:

Salut, o prietena a gasit un cont pe nume sclav.financiar. Acest cont tine de a da persoanelor bani o data pe luna, acest tip face cumparaturi pentru altii si ca posteaza dovezi. I a trimis unei prietene 200 lei paypale pe gratis. Tipul zicea ca ii place sa fie folosit si sa trimita, e un fetis de al lui. Am observat ca face asta doar cu fetele, Ce credeti? a mai patit cineva asta? credeti ca e o teapa sau doar un tip bolnav?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic nu-i gratis pe lumea asta!
Trebuie sa fii naiv ca sa nu intelegi acest lcuru sis apui botul, fiiindca nimic nu vine gratis pe lumea asta, si curand va intelege ca i se va cere ceva in schimbul banilor alora.

| gabicoo a răspuns:

Da. L-am verificat! E contul lui Warren Buffet.winking

| johnnny123 a răspuns:

Daaaa, clar, a dat peste un mare filantrop.

Iar pașii sunt următorii:
1) "ți-am trimis 200 de lei gratis"
2) "îți mai trimit încă 500 de lei dacă faci ceva pentru mine, nu mare lucru, trimite-mi câteva poze"
3) "nu vrei să ne vedem, îți plătesc transportul și cazarea, mergem la restaurant, îți iau o țoală"
4) "ăștia sunt prietenii mei, și lor le place să le dea bani fetelor, nu vrei să le arăți și lor ce mi-ai arătat mie?"
5) "unde să pleci? nu pleci nicăieri, stai aici și faci ce-ți spun"

| ioana748 a răspuns:

Lasa,sa se foloseasca altii de problemele lui psihice.
Orice ar fi, stai departe de chestiuni atipice

| Miruna333 a răspuns:

Nu este teapa, este fetish, citeste despre pay pigs. Le place sa fie folositi financiar. Da, am avut, a fost amuzant

| RayKzor51 explică (pentru Miruna333):

Pe bune? Chiar exista un asa fetiș? Mi se pare ciudat sa faci asta, nu ai ce face altceva cu banii-_-

| Miruna333 a răspuns (pentru RayKzor51):

Fiecare face ce doreste cu banii, asta e decizia lor

| Smock9274 a răspuns:

Cine stie, poate este un om darnic cu fetelewinking
Pentru obiective si interese personale, dar nu poti judeca si critica in mod direct cazul, poate e cineva care cauta atentie si se simte singur, nu stie cauzele, deci nu pot cataloga persoana ca fiind bolnav, sau avand un asa zis "fetish"
Exista foarte multe circumstante de analizat.

| DandG2304 a răspuns:

Daca e asa, si eu vreau!
Am mai auzit de asemenea oameni, dar n-am crezut ca este adevarat!

| Glazy a răspuns:

Findom se potrivește la ceea ce ai zis, financial domination adică dominare financiară tradus. Persoane cărora le place să se umilească și să fie folosite financiar, este posibil existența unui eveniment traumatic în copilărie sau o deviațe de comportament sexuală /