| x2gk9r a întrebat:

Salut…vreau un sfat
Am vb cu cineva asa random da se vede era gen american si jumatate roman si nu i-am zis zona de unde sunt si direct mi-a zis orasul in care stau fara sa zic ceva…se poate sa fii aflat adresa tot sau?

6 răspunsuri:
| x2gk9r explică:

Era pe Instagram** repet

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Poate.

| hahahahehehe a răspuns (pentru x2gk9r):

Poate ai ceva poze din care si-a dat seama

| ioana748 a răspuns:

Inchide legatura

| x2gk9r explică (pentru ioana748):

Am vb cu el mi-a zis ca cica cica deci ….(orasul meu) dupa ca cica el e de acolo desi o zis ca so mutat in alt oras dupa mi-a dat block

| ioana748 a răspuns (pentru x2gk9r):

Rahaturi pe online.
Relatiile se leagă in realitate, de aproape, nu in virtual, la distanta.
Bine ca ti-a dat block, multi nebuni in ziua de astazi si; si mai multi cu rele intentii.
Toate cele bune,