| Oltean_Sabinus_1962 a întrebat:

Stimă! Spuneți-mi vă rog...doresc să trimit cerere de prietenie pa Facebook,apăs pe,,adaugă,, si apare,, a intervenit o eroare,,. Persoana, și-a schimbat setările în telefon? Ce-i de făcut? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva nu vrea sa primeasca cereri de prietenie noi si si-a setat contul pe privat si strict "fara prietenii noi"
Nu-i nimic de facut, mergi inainte ca acea persoana nu te cunoaste si nu te vrea de prieten, de aceea a limitat accesul neavenitilor si necunoscutilor, ca sa fie lasata in pace.