| RoseAndBiia a întrebat:

A incercat cineva dieta balerina? Vreau sa o tin DOAR 2-3 zile nu o saptamana.

9 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

În 2-3 zile nu te aştepta la cine ştie ce rezultate, abia o săptămână durează acomodarea, abia după aia slăbitul!

| Maria_Nadia_Maria_1998 a răspuns:

Eu am incercat dieta Dukan, si in primele 3 zile am slabit 2, 5 kilograme. uite saitul daca te intereseaza: http://dietadukan.ro/

| Draquila a răspuns:

Varmea a încercat aceasta dietă și a slăbit 6kg într-o săptămână. thinking Nu strică să încerci. tongue

| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare!
Eu personal nu am ţinut această dietă însă cunosc persoane care au încercat-o.
În 2-3 zile nu prea vei obţine rezultatele dorite. Eu zic să încerci să o ţii minim 2 săptămâni.
Am prietene care au slăbit în acest fel. Depinde de voinţa fiecăruia.
Succes!

| Zitronen a răspuns:

2-3 zile doar te chinui aiurea. Lasati-va de prostii.

| RoseAndBiia explică (pentru Maria_Nadia_Maria_1998):

Sincer nu inteleg cum se tine dieta dukan. ai putea sa mi`o explici mai detaliat /

| RoseAndBiia explică (pentru Maria_Nadia_Maria_1998):

Cum ar fi ce ai mancat la prima etapa si la a doua?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Draquila):

Si nu ti se pare STUPID 6 kg intr-o saptamana? Ar trebui sa fugi cu toata viteza in directia opusa cand ti se spune asa ceva

slabit sanatos si sa te MENTII = 2-3 kg / luna

| Cosmin86 a răspuns:

Dietele sunt stupide. trebuie sa ai un nivel de inteligenta foarte redus sa iei in considerare asa ceva