| L0ki95 a întrebat:

Am 16 ani si 1, 70 inaltime.
As vrea sa stiu ce exercitii ar trebui sa fac sa dau putina grasime/celulita pe care o am de pe burta!
Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| WeedMan a răspuns:

Ca sa dai tesutul adipos jos de pe burta trebuie sa mergi sa alergi pentru ca abdomenele se fac atunci cand ai un abdomen plat si vrei sa iti dezvolti musculatura.Pe langa alergat ar trebui sa mananci si sanatos(incearca sa mananci 6 mese pe zi la orele: 8:00(o masa constitenta) la 10:00 o gustare gen un fruct, la 12:00 trebuie sa mananci bine, cel mai bine din zii, la 14:00 si 16:00 din nou cate o gustare iar la 18:00 o salata). Succes

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Abdomene

| pynnk a răspuns:

Mult sport